En İyi Doktorlar

L’ Art-Esthétique olarak alanında uzman en iyi doktorlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mutlu Müşteriler

L’ Art-Esthétique olarak tüm müşterilerimize kaliteli hizmet vererek, evlerine aldıkları hizmetten memnun olarak dönmelerini sağlıyoruz.

Sürekli İrtibat

Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin ameliyat sonrası evlerine dönmelerinden sonra, onlarla iletişimde olmaya devam ediyoruz.

Zirkonyum Kaplama

♦ Birinci sınıf Alman malı BioStar marka zirkonyum altyapı kullanılmaktadır

♦ Ölçüleriniz gelişmiş üç boyutlu tarayıcılarda alınıyor ve CadCam sistemlerinde taranıyor

♦ Diş tasarımınız 3d özel programlarda uzman teknisyenlerce tasarlanıyor

♦ Zirkonyum altyapınız gelişmiş CadCam sistemlerinde hazırlanıyor

♦ Diş renk ölçümleriniz özel elektronik cihazlarda alınıyor

♦ Tüm işlemler kliniğimizdeki deneyimli diş hekimi ve teknisyen kadrosu ile yapılmaktadır.

Zirkonyum altyapılı porselen kaplama

Zirkon, seramik (porselen) kaplamaların alt yapı materyalidir. Doğal dişe yakın renkte, şeffaflıkta ve sağlamlıkta bir materyal olduğu için kaplamalarda hem estetik hem de dayanıklılığı bir arada sunan en gelişmiş materyaldir. Deneyim, bilgi, özen ve teknolojinin harmanlanmasıyla estetik olduğu kadar fonksiyonel olarak da en başarılı protezlerin zirkon ile sağlaması mümkündür.

Zirkonyum Tedavisinin Süresi

6 üye dişe kadar 4 iş günü
7 üye ve üzeri diş 5 iş günü

 

Bu sürelere 1 ya da 2 gün eklemenizi tavsiye ederiz. Proteziniz tamamlandıktan sonra en az bir ya da iki gün geçici yapıştırıcı ile dişlerinizi test etmenizi  gerekli durumlarda hemen müdahale yapabilmemiz şansı verecektir. Çalışma günlerine pazar dahil değildir.

Üç boyutlu tarama ve tasarım teknolojileri

Zirkonyum altyapılınız ağız içi ölçü alındıktan sonra özel üç boyutlu tarayıcılarda taranmakdır. Bu tarama işlemi sonrasında ağız ve çene bilgilerinizin datası özel tasarım programına aktarılmakta ve bu uygulama üzerinden zirkonyum altyapınız tasarlanmaktadır. Tüm bu işlemler sayesinde herhangi bir kritik prosedür atlanmadan yapım süresi kısalmakta ve sizin ağzınıza çok daha uygun ve estetik tasarımlar yapılabilmektedir.

Üç boyutlu ağız içi tarayıcı

Üç boyutlu diş tarayıcı sistemleri ile protez ölçü alma işlemi hasta açısından çok daha konforlu bir hale gelmekte ve daha iyi sonuçlar alınabilmektedir. Klasik ölçü malzemeleri ve kaşıklarla ağzınız içinde ölçü alınmayıp ağız yapınız özel bir tarayıcı ile taranmaktadır. Bu sayede ölçü malzemeleri ve kaşık nedeniyle oluşan rahatsızlıklar ortadan kalmaktadır. Elektronik ölçümler sayesinde ise ağız ve diş yapısı protez aşaması için daha isabetli çıkartılabilmektedir.

Haberlere Kayıt Ol!

Uzmanlarımızdan problemlerinize, sağlıklı haberler ve çözümler alın!