Hakkımızda

Türkiye’ de saç ekimi gerçekleştiren ilk klinikler arasında yer alan L’Art-Esthetique, 2007 yılından itibaren saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir.

L’Art-Esthétique

Hoşgeldiniz!

L’Art-Esthétique 2007 yılından beri koşulsuz hasta memnuniyeti ve yüksek kalite hizmeti hedefiyle kurulmuştur. Saç ekimi sektöründe 12 yılı aşan tecrübesi ile faaliyet gösteren konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile bu güne kadar binlerce saç ekim operasyonunu başarıyla gerçekleştirmiş, konusunda lider bir kuruluştur. Bugün L’Art-Esthétique Saç Ekimi, her yıl birbirinden farklı ülkelerden gelen hastalara A Class Hizmet sunan uluslararası bir yapıdır. Bununla birlikte yurtdışından hasta getirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Türkiye’ ye, yurtdışından ülkemize ilk kez gelen misafirlerimize, İstanbul’ un  asya ve avrupa kıtasının karışımından doğan büyüleyici güzelliği  tecrübeli tercümanlar eşliğinde tur imkanı tanıyoruz.

L’Art-Esthétique ile yararlanabileceğiniz hizmetler;

Safir FUE Saç Ekimi,

DHI Saç Ekimi,

Sakal Ekimi,

PRP Tedavisi.

0% Kalite
0 Hasta Sayısı
0 Çalışan İnsanlar
0 Yılların Deneyimi
0 Mutlu Gülüşler

Profesyonel Ekip

Seni Önemsiyoruz!

Doğal Görünümlü Saçlar

Günümüzde, özellikle iş hayatında dış görünüş, eski zamanlara oranla çok daha etkili bir hâle gelmiştir. L’Art-Esthétique ile siz de doğal görünümlü saçlara kavuşun.

Uzman Denetimi

Saç ekim operasyonu kişinin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak operasyondan önce muhakkak alanında uzman doktorların analizi gereklidir.

Ağrısız Saç Ekimi

Anestezi uzmanı doktorumuz gözetiminde uygulanacak sedasyon ile saç ekimi öncesi lokal anestezi işlemlerini dahi artık neredeyse hiç hissetmezsiniz.

Haberlere Kayıt Ol!

Uzmanlarımızdan problemlerinize, sağlıklı haberler ve çözümler alın!